وستاهتل بخش اقامتی

 • ویلای چهار خوابه

  ویلاهای چهار خوابه دوبلکس با مساحت حدود 250 متر مربع دارای یک اتاق خواب در طبقه همکف و سه اتاق خواب در طبقه بالا با بهترین و راحتترین سرویس های خواب و سرویس بهداشتی در هر اتاق می باشد. سالن نشیمن و ناهار خوری بزرگ و لوکس با مبلمان متناسب، آشپزخانه کامل و امکان پخت و پز و نظافت ویلا با درخواست مهمان از امکانات این مجموعه می باشد. بالکن اختصاصی، حیاط شخصی سرسبز و استخر خصوصی آب گرم در حیاط مایه آرامش خاطر و نشاط میهمانان گرامی خواهد بود.

 • ویلای سه خوابه

  ویلاهای سه خوابه به صورت دوبلکس با مساحت حدود 150 متر مربع دارای یک اتاق خواب در طبقه همکف و دو اتاق خواب در طبقه بالا با بهترین و راحتترین سرویس های خواب و سرویس بهداشتی در هر اتاق می باشد. سالن نشیمن و ناهار خوری بزرگ و لوکس با مبلمان متناسب، آشپزخانه کامل و امکان پخت و پز و نظافت ویلا با درخواست مهمان از امکانات این مجموعه می باشد. بالکن اختصاصی، حیاط شخصی سرسبز و استخر خصوصی آب گرم در حیاط مایه آرامش خاطر و نشاط میهمانان گرامی خواهد بود.

 • ویلای دو خوابه

  ویلاهای دو خوابه با مساحت حدود 100 متر مربع دارای دو اتاق خواب با بهترین و راحتترین سرویس های خواب و سرویس بهداشتی در هر اتاق می باشد. سالن نشیمن لوکس با مبلمان متناسب، آشپزخانه کامل و امکان پخت و پز و نظافت ویلا با درخواست مهمان از امکانات این مجموعه می باشد. تراس اختصاصی سرسبز این ویلاها نیز مایه آرامش خاطر و نشاط میهمانان گرامی خواهد بود.

 • ویلای یک خوابه

  ویلاهای یک خوابه با مساحت حدود 75 متر مربع دارای یک اتاق خواب با بهترین و راحتترین سرویس های خواب و سرویس بهداشتی می باشد. سالن نشیمن لوکس با مبلمان متناسب، آشپزخانه کامل و امکان پخت و پز و نظافت ویلا با درخواست مهمان از امکانات این مجموعه می باشد. حیاط شخصی سرسبز این ویلاها نیز مایه آرامش خاطر و نشاط میهمانان گرامی خواهد بود.